Portrétní fotografie

Nejdůležitější je pro mě vaše pohodlí, a vaše přání. Cílem je splnění vašich představ. Pokud máte zájem o osobní a příjemné focení s uvolněnou atmosférou, jsem tu pro vás.
Nabízím vám zachycení všedních i nevšedních okamžiků, ať už v exteriéru či interiéru s možností využití ateliéru. Rodinné, těhotenské, glamour, portrétní či art fotografie. Focení můžete také darovat formou poukázky k narozeninám, vánocům, nebo jen tak.

Focení portrétu nabízím ve dvou variantách, a to klasik a art.

Balíček klasik zahrnuje konzultace, samotné focení, úpravu všech povedených fotografií (min. 25 fotek) a samotné fotografie elektronickou formou.

balíček art kopíruje balíček klasik, navíc je zde využití stylistky Niny Tydlitátové, která se vám postará o make up a vlasový styling, dle vašeho přání.

ukázky focení portrétů naleznete v galerii portret.
cena obsahuje konzultace, retuš všech povedených fotografií, úpravy fotografií. Všechny fotografie dodávám elektronickou formou popřípadě na cd/flash disk. Upravené fotografie zasílám do 1 týdne od focení.
ceník


svatební fotografie

svatební den je pro mnohé z nás jedním z těch nejdůležitějších v našich životech. Nabízím vám jeho zdokumentování v příjemné a nenucené atmosféře. Před samotným obřadem nabízím možnost osobní schůzky, kde si popovídáme a zjistíme, jaká máté přání. Nejdůležitější je pro mě snaha o splnění všech vašich foto přání, aneb nic není nemožné :)

svatební focení nabízím ve třech možných variantách. Základní, medium a maxi balíček

základní balíček obsahuje focení před obřadem, obřadu, po obřadu, společné focení svatebčanů a novomonželské focení.

medium balíček obsahuje přípravy nevěsty a ženicha a základní balíček nebo základní balíček a hostinu s přípitkem, házením kyticí, krájení dortu.

maxi balíček zahrnuje chvilky od příprav až po hostinu.
v případě zájmu možnost pouze focení novomanželské foto v den obřadu, či jakýkoliv jiný domluvený den mimo obřad.

ukázky svatebního focení naleznete v galerii svatební.
cena obsahuje konzultace, retuš všech povedených fotografií, úpravy fotografií. Všechny fotografie dodávám elektronickou formou, popřípadě na cd/flash disk. Upravené fotografie zasílám maximálně do 2 týdnů od focení.
ceník