Newborn focení

bez stresu a falešných úsměvů

newborn lifestyle

cena focení 5 000 kč

30 ks foto v elektronické podobě 
30 ks foto v tisku velikost 10x15
FOTO NA DŘEVO 13x19 nebo FOTO NA DESKU 30x40zapůjčení šatů v ateliéru v ceně

cena za foto navíc + 200 kč
minivideo + 500 kč


slova lásky

Z newborn focení s Evkou v domácím prostředí jsme byli nadšení. Fotky byly naprosto dokonalé, spolupráce s Evkou příjemná a pohodová, mohli jsme díky tomu být sami sebou.

Andrea V.

co můžete očekávat?

1. Konzultace

Čekáte miminko a už teď víte, že si chcete první dny vašeho nového člena rodiny zapamatovat navždy? 
Napište mi váš termín porodu a vaši představu dokumentace vašeho dne. Domluvíme se na focení na míru, v ateliéru či u vás doma, jak vám to bude příjemnější. 
Předem domluvíme přibližný termín, lokaci, pořešíme spolu, zda chcete i video, jaké máte doma světelné podmínky, oblečení, probereme vaše obavy a další jiné dotazy.


2. samotné focení

Den focení vybereme dle vašich pocitů. Budete se cítit dobře brzy po porodu, v šestinedělí nebo až po šestinedělí? Zvládneme vše. 
Lifestyle newborn je o pocitech, emocích, o vás. Je to focení bez zasahování do děje, bez póz. Nejlepší variantou je focení u vás doma, aby bylo co nejautentičtější a vy se cítili co nejlépe, dá se fotit ale i v atelieru, kde mám atmosféru "pokojíčku". 


3. předání fotografií

Po nafocení vám odešlu odkaz na online galerii, kde si z náhledů vyberete vaše best off fotky, ty poté upravím, a odešlu vám v elektronické formě.
Zároveň dostanete i vytištěnou foto verzi fotografií 10x15, KAPA desku 30x40 nebo FOTO NA DŘEVO velikost 13x18 (dle výběru). 
Pokud budete chtít dodatkový tisk nebo jiné služby, pořešíme v této fázi vaše další požadavky. 


slova lásky

Evičce moc děkujeme za úžasné fotky (těhotenské, newborn). Je absolutní jednička ve svém oboru - prostě profesionálka a zároveň kamarádka se smyslem pro humor. Vždycky se s ní cítíme uvolněně a z těch fotek je to cítit. Jen jediný problém máme, a to vybrat ty nej, protože nej jsou prostě všechny. 

Baru Š.

01
02
03

Tip na focení: nebojte se fotit u vás doma, fotky budou jedinečné

máte otázky? V pořádku, tady jsou odpovědi.

Kdy se máme objednat na newborn focení? 

Objednávat se můžete už během těhotenství, ať mám pro vás místečko. Zapíši si váš termín porodu a dáme dohromady vaši představu, kde, jak a kdy by jste chtěli focení uskutečnit. 
Termín se může poté lišit. Můžete po porodu změnit názor a plánované focení například z 2 týdnů po porodu nakonec můžeme přeplánovat až na 6 týdnů po porodu. 

Jaké má výhody focení u nás doma?

Lifestyle focení v pravém slova smyslu je to nejpřirozenější focení a vám nejpohodlnější, nacož je domácí prostředí jak dělané. Fotky nebou nikdy více přirozené a autentické, jako u vás doma. Jste to opravdový vy. A fotky jsou nejoriginálnější, jak jen mohou být.
Nemusíte mít naklizeno, stačí čistá plohca jedné strany ložnice, nebo obýváku či kuchyni a mohou vzniknout obrovské skvosty.

Co je minivideo z focení? A proč ho chtít?

Natáčím vaše momenty během celého našeho focení, a poté vám z něj poskládám minividejko v délce cca 2-3 minut. Je to zase další level, jak zachovat vzpomínky a největší výhodou je, že máte 2v1. Máte od mě fotky i video. 

Průvodce focením
ODKAZ NA

zdarma ke stažení

Co vše chcete vědět, než se přijdete fotit...

Mám tu pro vás odkaz na PRŮVODCE FOCENÍM ke stažení. 
Co očekávat, na co se připravit, jak focení probíhá? 
To vše a spousta dalších informací naleznete v toto průvodci. 
Vše, z čeho máte obavy zažeňte dříve, než dorazíte na focení :)

Nenechte si utéct
tyhle chvilky mezi prsty

Aby jejich dětství trvalo napořád

ebohabojova@seznam.cz

Chomutov, jirkov a okolí